Oferta

Plamoodporne obrusy, serwetki

Szyjemy obrusy, serwetki, nakładki, skirtingi na wymiar z plamoodpornych tkanin.

Stół ubrany w odpowiednie obrusy i tekstylia stołowe jest idealnym sposobem na wytworzenie atrakcyjnej atmosfery każdego posiłku.

Mając to na uwadze, proponujemy Państwu szycie obrusów i innych elementów dekoracji stołu dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Oferujemy Państwu szeroką gamę bielizny stołowej, takiej jak: obrusy, nakładki, serwetki, bieżniki, draperie, baknietówki w

Szyjemy obrusy na każdy wymiar i kształt stołu. W zależności od Państwa upodobań możemy zaproponować zarówno tkaniny naturalne jak i poliestrowe.

Obrusy plamoodporne, z powłoką teflonową zapewnią idealną ochronę przed niechcianymi plamami i pozwolą cieszyć się intensywnym kolorem przez długie lata.

Kontynentalne łóżko hotelowe

Dostawka hotelowa

Bieżniki, naperony czy sety to już niemal wizytówka każdej nowoczesnej restauracji.

Jeśli chcą Państwo odkryć częściowo blaty stołów i zrezygnować z tradycyjnych obrusów, bieżniki będą idealnym rozwiązaniem dla Państwa lokalu.

Nowoczesne wnętrza podkreślą proste tkaniny, jednobarwne w strukturze imitującej len, włókna naturalne. Świetnie sprawdzą się tu wszelkie odcienie szarości.

Również wnętrza stylizowane nabiorą odpowiedniego charakteru dzięki odpowiednio dobranym tkaninom. Tu szczególnie polecamy bieżniki z ornamentem, bogatym wzorem, zdobieniami czy odpowiednią strukturą i kolorystyką.

Polecamy szeroki wybór tkanin dekoracyjnych, plamoodpornych, bawełnianych, wśród których znajdziecie Państwo takie, które najlepiej spełnią Wasze oczekiwania.

Galeria