Nakładki moltonowe chronią materace przed poplamieniem i zabrudzeniem. Dodatkowo tkanina moltonowa zapewnia wentylację materaca.

Nakładka pokrywa nierówności na materacu (np.: wzory, szwy), przez co zwiększa się komfort spania. Wszyta na rogach guma zapewnia stabilne ułożenie nakładki na materacu. W ofercie posiadamy nakładki całkowicie nieprzepuszczające płyny.

Stosowanie nakładek a Sanepid:

Sanepid wymaga, aby materace były poddane dezynfekcji komorowej dwukrotnie w ciągu roku. Pokój hotelowy wyłączony jest wtedy z użytkowania, a Państwo ponoszą dodatkowe koszty związane z transportem materaca oraz dezynfekcją. Stosowanie nakładek moltonowych jest zalecane przez Sanepid, a Państwo zwolnieni są z obowiązku dezynfekcji materacy.

  Model: Standard


Nakładka moltonowa ochraniająca materac przed zabrudzeniem.
Ochrania materac, zatrzymuje rozlany płyn oraz tworzy specjalną strefę klimatyczną pomiędzy materacem a prześcieradłem.

Jest miękka i przyjemna w dotyku.

Nakładka po obwodzie wykończona jest specjalną bawełnianą taśmą, a w czterech rogach ma wszytą szeroką gumę, która utrzymuje nakładkę na materacu.

Zalety: ochrania materac przed zabrudzeniem, doskonale pochłania i zatrzymuje wodę, tworzy specjalną strefę klimatyczną pomiędzy materacem a prześcieradłem

Wykonanie: dwu warstwowa nakładka. Warstwa zewnętrzna to frotte bawełniana, biała, a warstwa spodnia to cienki nieprzepuszczający płynów poliester również w
kolorze białym.

Pranie: Delikatne pranie w temperaturze do 95 st.C.

Można suszyć w suszarkach bębnowych - program suszenia taki jak dla bawełny. Nie suszyć na słońcu. Nie czyścić na sucho.

Model: De Lux


Nakładka moltonowa ochraniająca materac przed zabrudzeniem.
Ochrania materac, nie przepuszcza rozlanych płynów oraz tworzy specjalną strefę klimatyczną pomiędzy materacem a prześcieradłem.

Nakładka po obwodzie wykończona jest specjalną bawełnianą taśmą, a w czterech rogach ma wszytą szeroką gumę, która utrzymuje nakładkę na materacu.

Zalety: ochrania materac przed zabrudzeniem i nie przepuszcza płynów, tworzy specjalną strefę klimatyczną pomiędzy materacem a prześcieradłem

Wykonanie: trzy warstwowa nakładka. Warstwy zewnętrzne to bawełniany, miękki biały molton (flanela) a warstwa wewnętrzna to cienki nieprzepuszczający płynów poliuretan PE/PP.

Gramatura: 440g/m2

Pranie: Delikatnie pranie w temperaturze do 95 st.C.

Można suszyć w suszarkach bębnowych - program suszenia taki jak dla syntetyków. Nie suszyć na słońcu. Nie czyścić na sucho.

 

Poniżej prezentujemy przykładowe modele nakładek. Po kliknięciu na wybrany model można uzyskać powiększenie

Ochraniacz ...
Ochraniacz pod prześcieradło Ochraniacz pod prześcieradło
Podkład och...
Podkład ochronny na materac Podkład ochronny na materac
Ochraniacz ...
Ochraniacz na materac Ochraniacz na materac
Podkład Sta...
Podkład Standard Podkład Standard
Podkład odd...
Podkład oddychający Podkład oddychający

Polecamy również prześcieradła i bieliznę pościelową.

 

 Na górę

 
 
 

**Konsola diagnostyczna Joomla!**

**Sesja**

**Informacje o wydajności**

**Użycie pamięci**

**Zapytania do bazy danych**

**Pliki językowe z błędami**

**Wczytane pliki języka**

**Nieprzetłumaczone frazy języka**